Čo robíme

Party DJ poskytuje profesionálnu hudobnú produkciu na svadby, stužkové slávnosti, plesy, firemné akcie, narodeninové oslavy a iné kultúrne podujatia. Či už hľadáte Dja na svadbu, alebo na narodeninovú party vášho dietaťa, sme tu pre vás.

Aj keď pôsobíme na tejto scéne už niekoľko rokov, našu techniku a repertuár sme nenechali zapadnúť prachom. Vraví sa, že držať krok s dobou je nevyhnutnosť, no my sa snažíme toto pravidlo posunúť na novú úroveň. Nedržíme krok s dobou, my sa snažíme dobu predbehnúť. Veríme, že nič nie je nemožné, iba zložité.

Žijeme v dobe, kde aplikácie kontrolujú takmer všetko, čo sa deje okolo nás. Toto je jeden z príkladov, kde by doba nemala hrať žiadnu úlohu. Pri live eventoch, ako sú svadby a stužkové je priam nevyhnutnosťou, aby mal dj plnú kontrolu a ovládal nielen techniku a repertuár, ale hlavne aby dokázal čítať publikum.

Nespoliehame sa len na náhodu, ale máme pripravený plán, ktorý sa dá použiť v prípade, že zlihá plán B. Komunikácia a spätná väzba je základom úspechu. Len takto je možne naplniť nielen vaše požiadavky, ale aj požiadavky vaších hostí.

V neposlednom rade musím podotknúť, že všetko čo robíme má jasne stanovený cieľ. Tým cieľom je pripraviť pre vás a vaších hostí nezabudnuteľnú zábavu o ktorej sa bude ešte dlho rozprávať.

Napíšte nám, alebo zavolajte na 0911 078 193 a poskytneme vám viac informácií.

DJ NA SVADBU

DJ NA STUŽKOVÚ

DJ NA OSLAVU