DJ na oslavu

Plánujete usporiadať oslavu narodenýn, výročie, krstiny, alebo inú oslavu? Radi tancujete a zabávate sa? Chcete, aby sa vaši hosti dobre bavili a o vašej oslave sa ešte dlho rozprávalo? Party DJ vám ponúka ozvučenie a hudobnú produkciu na vašu oslavu.

Disponujeme širokým repertuárom od súčastných hitov (Svetových a Česko Slovenských), cez rock, rock n roll, funky, čardáše, ľudovky, detské hity, až po oldies. Počas oslavy sme napojení na online databázu skladieb a neodmietame hrať na želanie vaších hostí.

Oslavu dokážeme spestriť o rôžne hry a zábavné súťaže. V prípade potreby dokážeme vašu oslavu moderovať a to nie len v Slovenčine, ale aj v Angličtine. Playlist je vždy prispôsobený vášmu vkusu a vkusu vaších hostí.

Hudobnú produkciu pripravujeme priamo na mieru, či už je to po organizačnej, alebo finančnej stránke. Spolupracujeme s video produkčnou spoločnosťov Video Studio One a dokážeme na vašu oslavu zabežpečiť aj fotografa a kameramana. Naše ceny za DJ na oslavu začínajú na
150 € . Konečnú cenovú ponuku vypočitáme po vypočutí vaších požiadaviek.

Profesionálny prístup a kvalitné ozvučenie je u nás samozrejmosťou. S namí sa nemôže stať, že vaších hostí bude otravovať nepríjemné pískanie a práskanie.

Napíšte nám, alebo zavolajte na 0911 078 193 a poskytneme vám presnú kalkuláciu.

DJ NA SVADBU

DJ NA STUŽKOVÚ

DJ NA OSLAVU