DJ na ples

Prajete si , aby práve váš večierok bol práve ten, na ktorý sa nezabúda? Organizujete ples a hľadáte DJ-a, či už ako doplnok ku kapele, alebo ako samostatnú hudobnú produkciu? Párty DJ je tu pre vás.

Ples je zvyčajne veľká spoločenská udalosť. Hostia očakávajú, že sa budú dobre baviť a z plesu si odnesú kopu dobrých spomienok. Častokrát je na ples objednaná kapela, ktorá potrebuje prestávky. No a sami vieme, že tie sa niekedy natiahnu. Večer sa tak stáva nudným a nezáživným. DJ v takomto prípade vyplní čas, ktorý potrebuje kapela na oddych a vyplní tie hluché miesta.

Ak ku vašej kapele pridáte DJ-a, pridáte tam aj najväčšie hity všetkých čias. To znamená viac žánrov, viac skvelej zábavy, a vinikajúca atmosféra, za skvelú cenu.

Dokážeme hrať pre všetky generácie od teenagerou, cez rodičov až po babičky a prababičky. Dokážeme hrať potichu no i poriadne nahlas. Hráme na želanie a neodmietame venovania. Počas plesu sme napojení na online databázu skladieb, čo nám umožnuje zahrať čokoľvek.

Profesionálny prístup je u nás základom. Hudobnú produkciu vám pripravíme priamo na mieru pre vašu akciu. Základom je odhadnúť aktuálnu náladu publika a podľa toho prispôsobiť playlist.

Používame kvalitné ozvučenie a svetelné efekty., takže nepríjemne praskanie a pískanie s nami nezažijete. V prípade potreby dokážeme ples moderovať a to nielen v Slovenčine, ale aj v Angličtine. Bohaté skúsenosti vám zaručujú, že sa vaši hostia budú baviť počas celého večera.

Spolupracujeme s video produkčnou spoločnosťov Video Studio One a dokážeme na vašu oslavu zabežpečiť aj fotografa a kameramana.

Napíšte nám, alebo zavolajte na 0911 078 193 a poskytneme vám viac informácií a presnú kalkuláciu.

DJ NA SVADBU

DJ NA STUŽKOVÚ

DJ NA OSLAVU