DJ na stužkovú

Party DJ vám ponúka profesionálnu hudobnú produkciu na vašu stužkovú slávnosť. Roky skúsenosti, kvalitná technika a up – datovaný playlist vám zaručí party, na ktorú len tak ľahko nezabudnete. Každá stužková je iná. Niekedy sa hrajú súčastné hity a niekedy sa viac zameriava na rodičov a profesorov. Nájsť tú správnu balanciu je už naša práca.

V našom bohatom hudobnom archíve, nájdete všetko. Od ľudoviek, cez latino, italo, oldies, Československe hity, R&B, Rock, Pop, Dance, až po svetové novinky. Na eventoch sme pripojení na online databázu skladieb, čo zaručuje, že dokážeme odohrať aj tie najnáročnejšie skladby na želanie.

Oficiálnu časť a scénky ozvučíme bezdrôtovými mikrofónmi. Máme pripravené podmazy na stužkovanie, rozbíjanie pohára a na príhovory. V prípade záujmu dokážeme zabezpečiť dataprojektor. Najdôležitejšia je komunikácia, aby sme poznali vaše predstavy a podľa toho dokážeme naplánavať party snov.

Hudbu prispôsobíme vaším predstavám a požiadavkám. Nemáme žiaden problém hrať na želanie, alebo na požiadavku venovať skladbu. V prípade záujmu môžeme spracovať vaše videa a fotografie do hudobného podmazu. Aj tu plati naše heslo, ktoré znie: „nič nieje nemožné, iba zložité!“

Tak ako aj pri iných eventoch, osvetlenie na stužkovú slávnosť je samozrejmosťou. Po dohode nie je problém prísť skôr, aby ste si mohli urobiť generálku celého programu.

Dokážeme zabezpečiť fotografa, alebo kameramana. Viac informácií sa dozviete TU.

V prípade akýchkoľvek otázok nás môžete kontaktovať E-mailom, alebo telefonicky na čísle 0911 078 193 .

DJ NA SVADBU

DJ NA STUŽKOVÚ

DJ NA OSLAVU