DJ na svadbu

Vybrať vhodného svadobného DJ, nie je jednoduchá záležitosť. Určite ste pri hľadaní prešli množstvo webových a facebookových stránok svadobných DJ-ov. Možno ste si všimli, že takmer všade môžete nájsť niečo podobné: „Svadobný deň je jednen z najdôležitejších dní vo vašom živote!“, poprípade je tento slogan doplnený slovami „…a preto si vyberte práve mňa!“. Pri prípravách svadobného dňa sa však nesmie nič podceniť a preto sa na tieto slová nemôžete spoliehať.

Nezáleží či je to svadba, stužková, alebo iný event, u nás je absolutným základom profesionálny prístup. Hudobnú produkciu vašej svadby vám pripravíme presne na mieru a to nie len po organizačnej, ale aj po finančnej stránke. Počas celej svadby sme pripravení prijímať hudobné a nehudobné priania od vás a vaších hostí. Na svadbách nehráme skladby podľa nášho hudobného vkusu, ale podľa vkusu svadobných hostí. Základom je odhadnúť aktuálnu náladu publika a podľa toho prispôsobiť playlist.

Počas akcií sme napojení na online databázu skladieb. Takto dokážeme zahrať na prianie akúkoľvek skladbu. Spolupracujeme s OSA, takže s nami sa vám nemôže stať, že vám vašu krásnu svadbu prekazí nečakaná kontrola.

Disponujeme kvalitným ozvučením, ktoré dokážeme vyladiť tak, aby bolo príjemné pre každé ucho. Na svadbe nie je nič horšie, ako keď hostia musia počúvať pískanie a praskanie z reproduktorov. Tu hrá dôležitú úlohu aj kvalita nahrávok. V prípade potreby, dokážeme vašu svadbu plynule moderovať v Angličtine.

Svetelné efekty hrajú nemenej dôležitú úlohu a na to dnes mnoho DJ-ov a kapiel zabúda. Svetelné efekty volíme podľa veľkosti akcie a priestoru. V neposlednom rade dokážeme zabezpečiť starejšieho.

Spolupracujeme s video produkčnou spoločnosťov Video Studio One a dokážeme na vašu oslavu zabežpečiť aj fotografa a kameramana.

Napíšte nám, alebo zavolajte na 0911 078 193 a poskytneme vám presnú kalkuláciu.

DJ NA SVADBU

DJ NA STUŽKOVÚ

DJ NA OSLAVU