Firemný večierok

Ponúkame hudobnú produkciu na firemné eventy po celom Slovensku. Či už je to firemná oslava, vianočný večierok, firemná prezentácia, športové podujatie vo vašej fime, alebo iná firemná akcia, party dj vám pripraví hudobnú produkciu priamo na mieru.

Takéto večierky sú hlavne o zábave a zábava je presne to, čo robíme. V repertuáry máme skladby od rokov dávno minulých až po súčastné hity. Nemáme problém hrať ľudovky, alebo rock. Dokážeme hrať potichu, ale aj poriadne nahlas. Na takýchto akciách je najdôležitejšie odhadnúť aktuálnu náladu hostí a tomu potom prispôsobiť playlist. Party DJ neodmieta hrať na želanie a na svoje si príde každý.

Použiváme kvalitnú techniku a sme napojení na online databázu skladieb. Dlhodobo spolupracujeme s videoprodukčnou spoločnosťou
Video Studio One . V prípade záujmu dokážeme zabezpečiť kameramana a fotografa. Nemáme presne stanovený čas do kedy hrávame. Všetko záleží na vzájomnej dohode.

Po vzajomnej dohode dokážeme váš večierok moderovať v Slovenčine a v Angličtine.

Naše ceny na zvukovu produkciu firemnej párty začínajú na 200 € . Presnú cenovú ponuku vám vypočítame po tom, čo si vypočujeme vaše požiadavky a plány.

Napíšte nám, alebo zavolajte na 0911 078 193 a poskytneme vám presnú kalkuláciu.

DJ NA SVADBU

DJ NA STUŽKOVÚ

DJ NA OSLAVU