Kameraman na stužkovú

Pokiaľ zvažujete využiť služby kameramana na váš veľký deň, ponúkame vám zvýhodnený balíček DJ a dvaja kameramani. Dlhodobo spolupracujeme s video produkčnou spoločnosťou Video Studio One , ktorá sa postará o to, aby boli zaznamenané všetky dôležité momenty.

Pre dosiahnutie dynamického filmového cítenia, stužkovú slávnosť zaznamenávajú dvaja kameramani na dvoch HD videokamerách. Takto sa dá vybrať ten najlepší pohľad na danú situláciu. Výsledkom bude dynamické video, na ktoré sa da aj po x rokoch pozerať znova a znova. Dalšou výhodou je, že v pípade zlihania techniky, je možné bez problémov pokračovať v natáčaní.

Profesionálna kamerová technika a stabilizácia obrazu je samozrejmosťou. Na záznam zvuku budú použité kvalitné smerové mikrofóny a externé mikrofóny, ktoré zabezpečia čistý zvuk bez šumu a odozvy sály.

Kvalitná technika sama o sebe ešte nezaručuje kvalitné video. Na dosiahnutie kvalitného videozáznamu stužkovej slávnosti sú potrebný skúsený kameramani, ktorý dokonale ovládaju svoju techniku. Naši kameramani sa neboja porušiť pravidla videografie, ak si to vyžaduje lepší záber.

Pri natáčaní je používaný vlastný filmový štýl, v ktorom sa kladie dôraz na emócie, detail a rozprávanie príbehu.
Ukážky si môžete pozrieť na ich webovej stránke, alebo na facebooku.

Napíšte nám, alebo zavolajte na 0911 078 193 a poskytneme vám viac informácií a presnú kalkuláciu.

DJ NA SVADBU

DJ NA STUŽKOVÚ

DJ NA OSLAVU