Kameraman na svadbu

Nemáte ešte rezervovaného kameramana, alebo fotografa na váš veľký deň? Party DJ dlhodobo spolupracuje s video produkčnou spoločnosťou
Video Studio One, ktorá ma hlavné zameranie na filmovanie live eventov.

Na natáčanie svadby budú použité 2 HD videokamery, ktoré budú ovládať dvaja kameramani. Aj keď majú kameramani pripravený plán natáčania, držať sa ho je často nemožné. Na svadbách sa udalosti dejú nepredvídavo a kameramani majú iba pár sekund reagovať a prispôsobiť záber dannej situácií. Jeden kameraman je pri takýchto momentoch obmedzovaný, pretože musí brať každý záber na istotu. Neostáva mu už žiaden priestor na kreativitu.

Dvaja kameramani dodávajú svadobnému filmu úplne iný rozmer. Tu sa otvára príležitosť zachytiť každý detail z rozných uhlov. Ako príklad uvediem samotný sobáš. Jedna kamera sníma novomanželov počas vymieňania obrúčok a skladania novomanželských sľubov, no a druhá kamera sleduje reakcie rodičov a svadobných hostí. Pri jednom kameramanovi je toto nemožne.

Audio je nahrávané na 3 rôzne zdroje. Či už je to smerový mikrofón na kamere, audiorekordér, alebo bezdrátový mikrofón na ženíchovom saku … dáva to šancu výbrať najlepší možný zvuk v danom momente.

V prípade záujmu vám vypracujeme zvýhodnenú cenovu ponuku na spojený balíček DJ – kameraman – fotograf, alebo ľubovoľnú kombináciu.

Video studio One ponúka aj rôzne netradičné doplnky k svadobnému videu, ako sú Love story, alebo Marryoke. Ukážky si môžete pozrieť na ich webovej stránke, alebo na facebooku.

DJ NA SVADBU

DJ NA STUŽKOVÚ

DJ NA OSLAVU