Kto sme

Tisíce odohratých hodín a stovky zodraných tanečných topánok. Aj to je vyzitka našej 9 ročnej páce. Párty DJ zastrešuje dvoch DJ-ov, ktorý pôsobia aj samostatne a vedia to na párty poriadne roztočiť.

Zabezpečujeme hudobnú produkciu na kultúrnych podujatiach od roku 2009. Začínali sme svadbami vo Veľkej Británií, kde sme sa stretli s rôznymi kultúrami. Odohrali sme klasicke anglické, škótske, írske, rumunské svadby, indickú svadbu a dokonca sme párkrát hrali na svadbe rovnakého pohlavia.

Ako sa vraví, iný kraj, iný mrav. Platilo to aj pri svadbách. Naučilo nás to hrať pre široké spektrum ľudi. Skúsenosti, ktoré sme tým získali su na nezaplatenie. Hrali sme na párty,  kde bolo takmer 2000 ľudí, no mali sme aj malé skupiny a kolektívy. Tam sme zistili, že nie vždy je to o kvantite, ale o kvalite.

Od roku 2014 pôsobime v Česku a na Slovensku. Postupne sme rozširovali naše služby zo svadieb na stužkové, plesy, narodeninové oslavy,  školské diskotéky a detské párty. Momentálne sýdlime v Banskobystrickom kraji, no nemáme problem cestovať po celom Slovensku.

Napíšte nám, alebo zavolajte na 0911 078 193 a poskytneme vám viac informácií.

DJ NA SVADBU

DJ NA STUŽKOVÚ

DJ NA OSLAVU